Ferko Signature

İş dünyasının konforu yeniden tanımlanıyor.
İstanbul'un en değerli bölgesi Levent eşsiz mimari ve sıradışı bir mühendislik ile buluşuyor. İş dünyasının modern gereksinimleri, akılcı çözümlerle Ferko Signature'de yeniden anlam kazanıyor. Teknolojik ve çevre dostu sistemlerle donatılan Ferko Signature, lüks kavramını ofisinize taşırken, her detayı estetik dokunuşlarla taçlandırıyor.

Sizi Hemen Arayalım

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

www.ferkosignature.com

Belgrad ormanlarından İstanbul Boğazı ve Haliç'e kadar uzanan geniş bir panoramaya karşı çalışma imkanı sunan Sign 1, size İstanbul'un keyfini ofisteyken bile çıkarabilme lüksü sunuyor. Ferko Signature'ın kuzey, güney ve batı cephelerini saran Sign 2, Dede Korkut Caddesi üzerinden sağlanan 20 metre yüksekliğindeki cam atrium girişi ve 6 kat üzerinde farklı büyüklükte ferah ve modüler yatay ofis alanları sunuyor. Sign 2'nin tasarımı da tıpkı Sign 1 gibi enerjiyi verimli kullanan, içinde bulunduğu coğrafya ve kültürün sürdürülebilirliğine katkı sağlayan bir anlayışla hayat buluyor.

İş dünyasının kent bahçesi...

Lüks kavramının anlam bulduğu Signature, klasik iş ortamı anlayışını tamamen yok eden ferah ve modern ofislerinin yanı sıra gün içindeki molalarınızı da bir ayrıcalığa dönüştüren 'Kent bahçesi' ile de dikkat çekiyor.
Lüks ve konforun birarada sunulduğu Ferko Signature, iş konforunu artırarak farklı ihtiyaçları karşılayabilmek amacıyla yüksek donanımla tasarlanıp, profesyonellerce yönetilecek olan Business Center’a ev sahipliği yapıyor.